Om
Legg bort stress og mas i desember, og ta med deg hele familien på en koselig juleopplevelse blant levende nisser og dyr på Hunderfossen.
ÅPNINGSTIDER 2023:
Advent: 2.-3. og 9.-10.desember
Romjul: 29.- 30.desember
Møt den ekte fjøsnissen!
Gården blir julepyntet, alle dyrene får juletrær og julepynt i innhegningene og husene sine. Nissemor koker opp store mengder med risengrynsgrøt til sultne gjester, og smånissene har kaninkosepark og juleverksted på låven. Det bugner av ekte nisser og julestemning!
I hjorteskogen kan man mate tamme hjort og dåhjort fra hånda. Det ryktes at det har blitt endel julekortmotiver fra våre gjester i hjorteskogen tidligere år.
Med over 150 dyr og fugler på gården, så er det dyr nok til alle som vil kose, mate eller klappe.
Jul på Barnas Gård Hunderfossen passer for alle!
OBS: BEGRENSET ANTALL PLASSER (kun 200 pr pulje). Derfor er det kun forhåndssalg av billetter.
Billetter kjøpes på www.barnasgard.no
Ønsker du overnatting i forbindelse med gårdsbesøket, så finner du ledige rom, hytter og leiligheter på www.hunderfossenhotell.no
(Sesongkort Pluss gjester må reservere plass på de 6 åpne dagene, og vi er avhengig av å spre besøket utover alle datoer og klokkeslett. Reserver plass med Sesongkort Pluss snarest mulig på: https://barnasgard.hoopla.no/sales/event/4163313040
TripAdvisor
Åpningstider
Barnas Gård Hunderfossen (9 Des 2023 - 10 Des 2023) | ||
---|---|---|
Dag | Tider | |
Lørdag - Søndag | 12:00 | - 15:00 |
Barnas Gård Hunderfossen (29 Des 2023 - 30 Des 2023) | ||
---|---|---|
Dag | Tider | |
Fredag - Lørdag | 12:00 | - 15:00 |
Fasiliteter
Målgruppe
- Barn
- Eldre
- Voksen